mamy dla ciebie lepszą pracę
SOCIAL MEDIA MANAGER
WYMAGANIA
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie mediami społecznościowymi oraz trendami komunikacji - wiesz, że na Facebooku i Instagramie świat się nie kończy
  • umiejętność posługiwania się narzędziami do monitorowania działań social media
  • doświadczenie w obsłudze kampanii płatnych
  • doświadczenie w moderacji dyskusji na Facebooku
  • umiejętność analizy wskaźników w social mediach
  • kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • dobra znajomość języka angielskiego
OBOWIĄZKI
  • nadzór nad planowaniem działań w mediach społecznościowych realizowanych dla Klientów agencji
  • egzekucja koncepcji i planów komunikacyjnych
  • budowanie, moderacja i angażowanie społeczności skupionych w ramach wybranych kanałów w mediach społecznościowych (community management)
  • realizacja kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • prowadzenie działań z obszaru influencer marketingu
  • raportowanie, analizowanie i optymalizacja działań
OFERUJEMY
  • pracę w skutecznej agencji reklamowej posiadającej m.in. 3 statuetki Effie
  • rozwój zawodowy – realizowanie ciekawych projektów międzynarodowych
  • dużą samodzielność projektową i zaufanie
  • wyjątkową atmosferę i elastyczny system pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia
  • pracę w samym sercu Krakowa – na Rynku Głównym
BRZMI INTERESUJĄCO?
Aplikacje składające się z CV oraz portfolio najlepszych realizacji prosimy przesyłać na poniższy adres e-mail, dodając temat Social Media Manager
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)".
Thinking ahead.