mamy dla ciebie lepszą pracę
ACCOUNT MANAGER
WYMAGANIA
  • Min. 2 letni staż pracy w dziale obsługi klienta w agencji reklamowej lub interaktywnej
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z różnych obszarów marketingu i reklamy (głównie digital, btl)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Odpowiedzialność i samodzielność w prowadzeniu projektów
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Wysoka kultura osobista i łatwość budowania relacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy dla klientów z branży automotive będzie dużym atutem
OBOWIĄZKI
  • Nadzór nad realizacją działań reklamowych 360° (digital, btl, atl) dla klientów polskich i zagranicznych
  • Koordynacja pracy zespołu projektowego
  • Definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań
  • Wycena prac produkcyjnych i kreatywnych, przygotowywanie harmonogramów
  • Współpraca z pozostałymi działami agencji: strategi, kreacji, produkcji oraz digital w zakresie tworzenia rozwiązań biznesowych dla Klientów firmy
OFERUJEMY
  • Pracę w skutecznej agencji reklamowej posiadającej m.in 3 statuetki Effie
  • Rozwój zawodowy – realizowanie ciekawych projektów ogólnopolskich i międzynarodowych
  • Dużą samodzielność projektową i zaufanie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Elastyczny system pracy (możliwość łączenia pracy w biurze z pracą zdalną)
BRZMI INTERESUJĄCO?
Aplikacje składające się z CV oraz portfolio najlepszych realizacji prosimy przesyłać na poniższy adres e-mail, dodając temat Aplikacja na stanowisko Account Manager
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)".
Thinking ahead.