POWRÓT
Abra Meble - dobrze się znamy!
KLIENT
Abra S.A.
MARKA
Abra Meble
USŁUGI
360°
Z marką Abra Meble współpracujemy już od ponad 15 lat, realizując pełną obsługę 360. Znamy się bardzo dobrze i tym samym podkreślamy, jak ważny jest prawidłowy know-how w obsłudze klienta na tak szeroką skalę. Know-how, który szybko przekłada się na wzajemne zaufanie.
Obsługa 360

Za nami kilkadziesiąt otwartych sklepów, setki sesji zdjęciowych, wyklejonych billboardów i kampanii LED, do tego kilkadziesiąt promocji konsumenckich, rebranding, nowa platforma komunikacyjna i wiele, wiele więcej.
Witaj w Twoim magicznym domu!

Dla sieci sklepów meblowych Abra stworzyliśmy platformę komunikacyjną. Jej motywem przewodnim stał się znany utwór „W moim magicznym domu” autorstwa Hanny Banaszak.
Wybór nie był przypadkowy

„W moim magicznym domu” to łagodny, zapadający w pamięć utwór, który mocno kojarzy się z rodzinnym domem. Dzięki temu pozycjonuje markę jako przyjazną, sielską i otwartą.

Główną rolą piosenki było też wprowadzenie wyróżnika, który ułatwi identyfikację przyszłych kampanii z marką Abra Meble.

Na potrzeby projektu zaaranżowaliśmy piosenkę według własnych wymagań. Jej poszczególne elementy, takie jak refren czy fragmenty tekstu, przenieśliśmy na poszczególne media.

W ten sposób ujednoliciliśmy regularne kanały sprzedażowe marki – zarówno online, jak i offline –tworząc kompletną platformę komunikacyjną.
następna realizacja
Thinking ahead.
© 2023 adheads sp. z o.o.